Etkinsel, Açık ve kapalı alanları
ile Ankara'daki toplantı ve etkinliklerinize ev sahipliği yapıyor.

Etkinsel Etkinlik Organizasyon Merkezi, Ankara'nın merkezinde bireysel ve kurumsal toplantı ve programlarınızı gerçekleştirebileceğiniz modüler alanlar sunuyor. Geniş ve ferah açık bahçe kullanımı ve kapalı alanları ile tüm etkinliklerinizde çözüm ortağınız olmaya hazır.

Etkinsel Etkinlik, Ankara'da Ümitköy'ün merkezinde; bireysel ve kurumsal tüm etkinlikleriniz için misafir odaklı hizmet yaklaşımı ile kapılarını açıyor.

Etkinsel Etkinlik, Ankara'da Ümitköy'ün merkezinde; iş merkezlerine, ulusal ve uluslararası firmalara, hastane, resmi kurum ve kuruluşlara, dernek, müze ve AVM'lere yakınlığı ile bireysel ve kurumsal tüm etkinliklerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarak; toplantı, organizasyon ve sosyal etkinlikleriniz için tasarlanmış açık ve kapalı alanlarında alternatifsiz bir hizmet sunuyor.

Toplantı ve/veya Sosyal Etkinlikleriniz için farklı kapasitelerde, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilen / teknik donanımları tam; 3 adet kapalı alan salonumuz ve tüm toplantılarınızda kullanıma açık eşsiz yeşillikler içerisinde bahçemiz ile Etkinsel Etkinlik olarak hizmetinizdeyiz.

Toplantılarınızın yanısıra şirket davetleriniz, atölye çalışmalarınız için farklı temalarda hazırlanmış kahve molası seçenekleri ve kaliteli hizmet ile farklı organizasyonlarınızda siz misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Toplantı ve Seminerler

Toplantı ve Seminerlerinizin başarıyla olması için Etkinseli tüm detayları düşünerek sizin için tasarladık.

Nefes & Meditasyon

Etkinsel'in nefes ve meditasyon programlarına katılabilir ve ya kendi etkinliğinizi oluşturabilirsiniz.

Açık Hava Atölyeleri

Kurumsal ve bireysel etkinliklerinizde Etkinsel'in yeşillikler içindeki bahçesinde atölyeler düzenleyebilirsiniz. 

Grup Çalışmaları

Gelişim, dönüşüm, bilgi, eğitim odaklı organizasyonlarımıza kendi özel grubunuzla katılabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Etkinsel size neler sunuyor?

Bahçe Kullanımı

Etkinsel Etkinlik Merkezi'nin  tüm etkinlik programları için kullanabileceğiniz 20 m² bahçesi, misafirlerimizin kullanımına her mevsim açıktır. 

İç Mekan Kullanımı

Etkinsel’de tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş; toplantılarınız için teknik yeterlilikte kullanıma sunulan 3 adet kapalı salon bulunmaktadır. 

Değiştirilebilir Alanlar

Etkinsel'in açık ve kapalı tüm alanları modüler yapıda tasarlanmıştır. Misafirlerimiz yaratıcılığına veya ihtiyaç türüne uygun olarak şekillendirebilir.

Etkinlik Yönetimi

Organizasyonlarımız ile hiç durmadan çalışıyor, üretiyoruz.. Projelerinizi Etkinsel’de planlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız..

Koçluk Programları

Koçluk ve danışmanlık programlarımızı bizimle iletişime geçerek takip edebilir ya da bir koç olarak hizmet veriyorsanız siz de Etkinsel’den organizasyon desteği alabilirsiniz.

Breathing Mind Mindfulness Programı

MBSR Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı uygulamalarını içeren Breathing Mind Mindfullness programı, pek çok alanda başarı ile uygulanmaktadır. 

ETKİNSEL'DEN HABERLER

Etkinlik Duyuruları

Etkinsel’i Sosyal Medyada Takip Edin
Bize aşağıdaki sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.